SK CZ

Lázně Lúčky | Slovensko


Hotely v Lázních Lúčky

Léčebný dům Choč***

Léčebný dům Choč***

Léčebný dům Choč *** nabízí všechny služby pod jednou střechou díky propojení spojovací chodbou s budovou balneoterapie. V budově se nachází výtah. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a 4 apartmány.
Dependance Liptov***

Dependance Liptov***

Dependance LITPOV byl zrekonstruován v roce 2013 . K dispozici jsou klientům jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky . Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, televizorem, ledničkou , připojením na internet , trezorem na pokoji . Pro náročnější klienty jsou připraveny apartmány . Dependance Liptov je spojen spojovací chodbou s lázeňským hotelem Choč as Balneoterapií, kde se poskytují procedury.
Lázeňský hotel Kubo***

Lázeňský hotel Kubo***

Ubytovací zařízení leží na kraji obce.
Hlavními výhodami jsou nachází se v přírodě, v blízkosti je vodní plocha vhodná ke koupání, v blízkosti jsou termální lázně, tiché okolí.
Je obzvlášť vhodné pro relaxační a ozdravné pobyty, lázeňské pobyty, rodinné dovolené.
Dependance lázní***

Dependance lázní***

Penzion Adam je dvoupatrový objekt bez výtahu, nabízí ve svých prostorách společenskou místnost s televizorem, kuchyňku a žehlírnou. K dispozici jsou 4 jednolůžkové pokoje a 14 dvoulůžkových pokojů. Penzion Barbora je dvoupatrový penzion bez výtahu, ve kterém se nachází sauna, cukrárna - kavárna, společenská místnost s televizorem, společná kuchyňka a žehlírna. K dispozici jsou 2 jednolůžkové pokoje a 7 dvoulůžkových pokojů. Penzion Liptov je dvoupatrový penzion bez výtahu ve svých prostorách nabízí společenskou místnost s televizorem, společnou kuchyňku a žehlírnu. Na stravu a procedury je třeba s penzionů docházet.

Hotely Lúčky / Pobyty Lúčky / Akční pobyty Lúčky

© 2011 lazne.kupele-lucky.info TOPlist